Топ продаж
-8%

Коричневий чоловічий затискач для купюр з монетницею, зі штучної шкіри, чоловічий портмоне-затискач для грошей /(N24)
424 ₴
390,08 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 500-12-61
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коричневий чоловічий затискач для купюр з монетницею, зі штучної шкіри, чоловіче портмоне-затискач для грошей із застібкою-кнопкою.
Розмір у складеному вигляді: 11,5 х 8,5 см
Одне основне відділення для купюр на притискній скобі
монетниця на "блискавці"
5 відділень для кредитних карток та водійських прав
товщина 2 см
Зручний компактний гаманець для щоденного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 11.5 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,08 ₴






